החבילה המושלמת

מקסיקניות חמות על הבר שלך...
נאצ'וס לוגו

ישראלים אוהבים לנשנש חטיף איכותי יחד עם כמה דרינקים של בירה או משקה אלכוהולי או כל משקה אחר?! אז מהיום הם יכולים לקבל את הנשנוש הטוב ביותר שיש: קונספט הנאצ'וס המקסיקני המקורי! פאן פוד, היבואנית והמשווקת הבלעדית בישראל של הקונספט הנאצ'וס המקסיקני המקורי, גאה להציע לכם את החוויה הפיקנטית לבילוי מושלם בבית העסק שלך.


יש טעם לשתות!

מגשית נאצ'וסכדי ליהנות מחוויית השתיה צריך נשנוש בצד. וכדי שהנשנוש יהיה ערב לחך צריך את הנאצ'וס המקסיקני המקורי עם שני רטבים משובחים. לרשותכם גבינה מותכת בטעם צ'דר, בעלת מרקם סמיך ועשיר, הנמצאת במצב טבעי נוזלי ומוגשת חמה עם ארומה מעוררת תאבון... ורוטב סלסה המיוצר מרכיבים טבעיים בלבד, ללא חומרים משמרים ומוגש קר. הבטחה שלנו: אלה הרטבים העשירים והטעימים ביותר שטעמתם. ו"האבטחה" שלכם: כל המוצרים נבדקו בקפדנות על-ידי משרד הבריאות הישראלי וקיבלו אישור על-פי חוק. ממממ... עכשיו יש טעם לשתות!

מתקנים

חברת פאן פוד משווקת את הנאצ'וס המקסיקני המקורי יחד עם מתקנים מיוחדים לשמירה על טריות המוצר והגשה חמה. כל המתקנים המשווקים על-ידי החברה נבדקו ואושרו על-ידי מכון התקנים הישראלי!


משמר טריות לנאצ'וס

משמר טריות לנאצ'וס

הודות למתקן הטריות הנאצ'וס המקסיקני המקורי נשמר תמיד טרי קריפסי וחם. המתקן המלבני בנוי מנירוסטה בחלקו העליון ובתחתיתו. חלונות המתקן הם דמוי זכוכית (PlexiGlass).

תאורה פנימית מאירה את השילוט שעל גבי המתקן.

מידות המתקן:
רוחב 39 ס"מ, עומק 32 ס"מ, גובה 60 ס"מ.

מתח/הספק:
V220/W60


מתקן לחימום גבינה

מחמם גבינה

באמצעות גוף החימום שבמתקן נשמרת טמפרטורה חום אחידה הן בהכנת הרוטב והן בהגשתו. מתקן החימום בנוי מנירוסטה וכולל הפרדה של מים מהמוצר.

תאורה פנימית מאירה את השילוט שעל גבי המתקן.

מידות המתקן:
רוחב 28 ס"מ, עומק 28 ס"מ, גובה 27 ס"מ.

מתח/הספק:
V220/W330


החבילה המושלמת

הנאצ'וס המקסיקני המקורי מגיע עם חבילה מושלמת הכוללת את המוצר, את מתקני החימום והשמירה על טריות הנאצ'וס, מתקן חימום הגבינה, ורוטב סלסה פיקנטי ועשיר. כך שבעצם כל שנותר לך לעשות הוא למכור ולקבל מחמאות מהלקוחות.

גבינת צ'דר+ סלסה+ חבילת נאצ'וס

כדי שלקוחותיך יוכלו ליהנות מחוויית הטעם המושלם של הנאצוס המקסיקני המקורי אצלך בבר... זה הזמן ליצור קשר עם חברת פאן פוד. החברה מתחייבת לאספקת מוצרים מהירה מאוד, שירות אחזקה 24 שעות ביממה, מתן הדרכה לשימוש במתקנים, הכל תוך מתן שירות אישי, אדיב, מהיר ומקצועי. בתאבון.